10.9.2022 - "B" Přehořov - krátká | ||
Kategorie: TA 2.81 km, 110 m, 16 kontrol | ||
1. | Kosák Eliáš PGP0704 SK Praga | 23:39 |
2. | Kolář Jan ZVO7901 OB SK Zvole | 36:37 + 12:58 |
3. | Kándl Filip DCE7400 KOB Dobřichovice | 38:19 + 14:40 |
4. | Gregor Radovan DOR7404 OK Dobříš | 39:07 + 15:28 |
5. | Krenková Eva KOS Slavia Plzeň | 40:37 + 16:58 |
6. | Beránková Markéta VPM7452 KOS Slavia Plzeň | 42:07 + 18:28 |
7. | Pilařová Kateřina JES8450 OK Rakovník | 42:41 + 19:02 |
8. | Janecková Josefína EKP0350 VŠTJ Ekonom Praha | 45:09 + 21:30 |
9. | Kadlecová Zuzana KOS Slavia Plzeň | 45:58 + 22:19 |
10. | Kubeček Lukáš DOR8300 OK Dobříš | 47:09 + 23:30 |
11. | Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky | 48:44 + 25:05 |
12. | Houba Petr KRL Kometa Kralovice | 49:38 + 25:59 |
13. | Balejová Veronika OK Kamenice | 51:26 + 27:47 |
14. | Tareš Jiří 0130001 Šneci | 51:44 + 28:05 |
15. | Hladíková Kateřina NER0010 Neregistrovaná | 51:49 + 28:10 |
16. | Kapoun Luděk LBE0501 TJ Lokomotiva Beroun | 51:52 + 28:13 |
17. | Rychnovský Radek SJI7702 OK Jihlava | 52:41 + 29:02 |
18. | Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Staveb | 53:51 + 30:12 |
19. | Pilař Jiří JES0800 OK Rakovník | 54:24 + 30:45 |
20. | Cermák Daniel VSK ČVUT Fakulta Staveb | 55:49 + 32:10 |
21. | Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš | 57:39 + 34:00 |
22. | Hořejší Jan DKP8209 Oddíl OB Kotlářka | 59:24 + 35:45 |
23. | Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientač | 60:44 + 37:05 |
24. | Jirousová Eva TAP7653 KOB Tretra Praha | 65:44 + 42:05 |
25. | Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice | 69:14 + 45:35 |
26. | Pokorná Kamila KAM7452 OK Kamenice | 69:21 + 45:42 |
27. | Novák Jan 0190001 novako | 72:40 + 49:01 |
28. | Nedas Dušan KPY7701 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 73:08 + 49:29 |
29. | Budínová Veronika KRL0015 Kometa Kralovice | 73:34 + 49:55 |
30. | Kuželová Ela FSP0750 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 76:56 + 53:17 |
31. | Bürger Adam KAM1206 OK Kamenice | 77:49 + 54:10 |
32. | Novák Jan 0110001 Bezklubu | 79:49 + 56:10 |
33. | Jandová Jana DOR7151 OK Dobříš | 80:13 + 56:34 |
34. | Rousová Jana DKL6950 KOB Kladno | 83:53 + 60:14 |
35. | Václavíková Anna SLA1151 SKOB Slaný | 85:43 + 62:04 |
36. | Raymond-Bertrandová JanaSLA7353 SKOB Slaný | 86:23 + 62:44 |
37. | Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava | 102:23 + 78:44 |
38. | Hejlová Markéta 0180003 Beroun3 | 115:29 + 91:50 |
39. | Petržílka Michal 0180001 Beroun3 | 115:31 + 91:52 |
40. | Slabá Daniela 0130002 Šneci | 118:01 + 94:22 |
41. | Polívková Magdaléna 0040001 KOS Slavia Plzeň - VPM | 191:18 + 167:39 |
Petržílková Nela 0180002 Beroun3 DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |